so 04.04. 15:30 Slovan Brno Muži "A" 2:1 (1:0)
ne 05.04. 09:00 Žáci starší Ivančice 2:2
ne 05.04. 10:45 Žáci mladší Ivančice 3:7
ne 05.04. 15:30 Těšany Muži "B" 2:3 (1:2)

Góly: Neuhybel

Sestava: Hledík - Knoflíček, Bábor, Císař, Buc - Klika, Podaný,
              Haňka, Reitoral, Nekvapil - Polák
             (Neuhybel, Vintrlík, Richtr, Ulrych, Rauscher)

Druhé jarní kolo jsme zajížděli do Brna - Juliánova na hřiště třetího týmu tabulky. Začátek zápasu byl vyrovnaný, ale Slovan se po našich hrubkách dostával do šancí. První ještě útočník domácích Nevěděl neproměnil, ve druhé už ovšem nezaváhal a poslal Slovan do vedení.
  Další branku mohl přidat po špatném výběhu brankáře Hledíka, prázdnou bránu ale naštěstí minul. Poté jsme si začali získávat územní převahu, ale vyloženou šanci jsme si nevypracovali a i proto se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.
  Do druhé půle jsme nastoupili s touhou zápas otočit, ale již ve 47. jsme inkasovali, když domácí útočník obešel na brankové čáře dva naše obránce a předložil míč spoluhráči před branku a ten již neměl problém vstřelit druhou branku Slovanu.
  Od té doby se Slovan zatáhl a my byli lepším mužstvem, bohužel jsme nedokázali zužitkovat stoprocentní šance, které jsme si vypracovali a trefovali jsme pouze brankovou konstrukci...
  Gól se nám podařilo vstřelit až 5 minut před koncem, když si Jirka Císař naběhl na centr, míč opět orazítkoval tyč a dobíhající Neuhybel dokázal dorážku proměnit.
  Další branku už se nám vstřelit nepodařilo a Slovan tak vedení 2:1 udržel a zvítězil.