Boskovice Muži "A" 6:3 (3:0)
Góly: Mach, Reitoral, Wagner

Sestava: Hledík - Burian, Bábor, Knoflíček, Kovář - Mach, Presl,                          Reitoral, Wagner, Podaný - Ulrych
               (Sedláček)

V neděli 12.10. jsme zajížděli na hřiště druhého týmu tabulky do Boskovic. Ještě před zápasem jsme museli řešit problémy se sestavou, jelikož z pracovních důvodů chyběli Buc, Polák a Rauscher, ze zdravotních důvodů stále ještě Jara Richtr a kvůli červeným kartám nemohli nastoupit Čermák a Sklenář.
Jediným hráčem na střídačce tak zůstal Radek Sedláček.
Zápas navíc začal nejhůře jak mohl. Již ve 3. minutě sice dokázal Hledík prudkou střelu vytáhnout na břevno, nicméně nikým neobsazený dobíhající hráč domácích již neměl problém dorazit míč do branky... do poločasu jsme inkasovali ještě dvakrát a s jedinou naší šancí za první poločas jsme naložili tak, že jsme ani na třikrát nedokázali dostat míč do odkryté branky. Navíc kvůli zranění musel odstoupit David Presl, jehož nahradil Radek Sedláček.
Do druhého poločasu jsme šli s tím, zlepšit především přihrávky, protože každá třetí končila na kopačkách Boskovic.
 Ve 47. dorazil Martin Mach střelu Reitorala a snížili jsme tak na 1:3 z našeho pohledu. Bohužel jsme za pár minut dostali další dva rychlé góly a bylo po zápase. Domácí si s námi od té chvíle dělali do chtěli a můžeme být rádi, že výsledek dopadl tak jak dopad a zápas neskončil ještě větším brankovým rozdílem...