Sestava: Hledík - Hrdlička, Polák, Knoflíček, Neuhybel - Srnec,
              Reitoral, Podaný, Císař, Haňka - Richtr
              (Sedláček, Pařil, Kavan)

OFICIÁLNÍ ZÁPIS ZDE

V sobotu 4.6. nastoupilo Áčko k zápasu proti Příměticím - prvnímu mužstvu soutěže a již jistému postupujícímu.
   Do zápasu jsme vstoupili lépe my a ve 20. minutě Adam Reitoral otevřel skóre přízemní střelou z přímého volného kopu. Hosté hráli spíše defenzivně a na brejky, což jim ale moc nevycházelo. Navýšit vedení měl po faulu přímětického brankáře na Vaška Hrdličku Lukáš Knoflíček, ale z penalty nastřelil pouze levou tyč soupeřovi branky a tak jsme si do kabin odnášeli pouze jednobrankové vedení.
  Začátek druhého poločasu byl ještě lepší než ten první. Ve 48. minutě zvýšil na 2:0 Jara Richtr a v 53. minutě se k zahrání "přímáku" postavil opět Adam Reitoral a přesně vymetl pravou šibenici - 3:0. Hostům se podařilo snížit až po rohovém kopu v 85. minutě. O čtyři minuty později se však po pravé straně uvolnil Radek Sedláček, předložil míč Jirkovi Císařovi a ten upravil skóre zápasu na konečných 4:1 pro nás.