Góly: Raška, Císař, Reitoral, Haňka Knoflíček

Sestava: Semerád - Derbl, Barcal, Polák, Císař - Raška
              Reitoral, Nekvapil, Podaný, Beneš - Haňka
              (Knoflíček, Hrdlička, Černý, Hledík)

OFICIÁLNÍ ZÁPIS ZDE

V sobotu 15.4. jsme nastoupili k dalšímu domácímu utkání proti Křepicím, kterým jsme na podzim podlehli 2:4.
  Do vedení jsme se dostali ve 26. minutě. Po rohovém kopu neudržel hostující brankař míč a Milan Raška nás svým prvním gólem v dresu RAFKy poslal do vedení. Do konce poločasu se poté hra odehrávala především mezi vápny a žádné vyložené šance na jedné či druhé straně nebyly.
   Druhá půle, i když to tak podle výsledku nevypadá, byla především festivalem našich zahozených šancí a soubojem naší ofenzivy s výborným brankařem hostů. Nedokázali jsme využít jak mnohá naše přečíslení - někdy až 5 na 1, tak samostatné nájezdy.
Trest za nevyužité šance přišel v 64. minutě - po faulu Zděňka Černého dostali Křepice možnost pokutového kopu, ze kterého kapitán Erik Příkazský srovnal.
  Naštěstí se nám podařilo za pět minut vrátit vedení na naši stranu. Po centru Adama Reitorala si ve vápně zpracoval míč Jirka Císař a přízemní střelou k levé tyči nedal gólmanovi šanci. Další branku přidal v 77. minutě Adam Reitoral a na 4:1 zvýšil o čtyři minuty později Tomáš Podaný.
Konečnou podobu výsledku dal v 87. minutě Lukáš Knoflíček, který bezpečně proměnil penaltu za faul na Standu Haňku.