Ve druhém předkole poháru zdolalo Áčko Šlapanice

Góly: Haňka, Beneš, Černý, Barcal

Sestava: Hledík - Derbl, Polák, Barcal, Neuhybel - Kavan, Beneš,
              Černý, Podaný, Knoflíček - Haňka
              (Reitoral, Pařil, Richtr)

Ve druhém předkole poháru JmKFS jsme v neděli 30.7. na domácím hřišti přivítali účastníka I.A třídy, mužstvo Šlapanic. Po opatrnější začátku přišly v rozmezí 25 a 30. minutě gólové hody. Ve 25. minutě poslal dlouhý míč dopředu Tomáš Podaný, dřív než hostující brankař se k míči dostal Standa Haňka a otevřel skóre zápasu. O tři minuty pozdě si na centr Lukáše Knoflíčka naběhl Jindra Beneš a hlavičkou zvýšil naše vedení. Hostům se podařilo snížit ve 30. minutě, kdy jsme nedokázali odvrátit nakopnutý míč. Dvě minuty před koncem poločasu jsme však skóre opět navýšili, když se Zdeněk Černý trefil přízemní střelou k tyči.
Stejně dobře, jako se nám podařilo zakončit první poločas, jsme vstoupili do toho druhého. Ve 46. minutě si míč k trestnému kopu z cca 20-ti metrů postavil Dan Barcal a trefil jej tak, že se od břevna odrazil za branovou čáru, zpět do břevna a až poté jej brankař chytil. Dobře postavený asistent rozhodčího však branku viděl a vedli jsme o tři branky. Hostům se poté ještě podařilo z jednoho z mála protiútoků zkorigovat skóre na 4:2. Další branka už do konce utkání nepadla a my si připsali druhé pohárové vítězství a postup do dalšího kola, ve kterém přivítáme v neděli 6.8. Bosonohy.