Góly: Císař 2, Richtr, Klika, Polák, Hrdlička, vlastní

Sestava: Hledík - Hrdlička, Polák, Knoflíček, Neuhybel - Reitoral,
              Podaný, Císař, Haňka, Klika - Richtr
              (Sedláček R., Pařil, Kavan)

OFICIÁLNÍ ZÁPIS ZDE

V sobotu 21.5. k nám přijel jeden z nejvzdálenějších soupeřů v soutěži, tým Blížkovic.
   Začátek utkání se nám vydařil a již ve 4. minutě se dostáváme zásluhou Jary Richtra do vedení. Další branku si hosté vstřelili sami v 10. minutě. Pokus Jary Richtra skončil na tyči a při snaze odkoupnout míč mu jej nastřelil hostující obránce do zad tak nešťastně, že se míč dokutálel do brány. Ve 23. minutě zvýšil po rohovém kopu hlavou na 3:0 Jirka Císař. Stejný hráč zvyšoval ve 32. minutě po centru A. Reitorala a prodloužení M. Kliky na 4:0. O sedm minut později se hostům podařilo ze standardní situace snížit na 4:1, ale jen o chvíli později zvýšil opět na rozdíl čtyř branek Michael Klika.
   Ve druhém poločase se ještě prosadili Michal Polák a před koncem zápasu Vašek Hrdlička, takže konečný výsledek vyzněl 7:1. v náš prospěch.