Muži "A" Slatina 0:4 (0:1)
Góly:

Sestava: Rauscher - Neugebauer, Bábor, Wagner, Kovář - Chlup,                         Presl, Reitoral, Knoflíček, Richtr - Polák
               (Koláček, Sosnar, Čermák F., Gáč M., Hledík)

V sobotu 18.10. jsme nastoupili k dalšímu domácímu zápasu proti Slatině, proti které jsme již museli vybojovat tři body, jinak by situace v tabulce byla ještě více kritická. O absencích v sestavě se nemá cenu už ani zmiňovat, jelikož je to každý týden ta stejná labutí píseň...
    Začátek zápasu nebyl nejhorší, bohužel jsme neproměnili tutovku, do které se po průniku mezi hostujícími obránci dostal Chlup, který pouze nastřelil vyběhnutého brankáře a o pár minut později jsme po ztrátě míče uprostřed hřiště z protiútoku inkasovali. Za zmínku ještě stojí centr Lukáše Neugebauera, který ale skončil pouze na zadní tyči. Další branka v první půli již nepadla a tak byl poločasový stav 0:1.
 Ve druhém poločase jsme si nedokázali snad ani nahrát a Slatina nám nasázela další tři branky a zcela zasluženě si odvezla tři body.