Lipovec Muži "A" 3:3 (1:3)
Góly: Ulrych 2, Richtr

Sestava: Hledík - Burian, Bábor, Knoflíček, Polák - Mach, Presl, Richtr, Reitoral, Buc - Ulrych
(Sedláček, Srnec, Kovář, Čermák)

S neděli 28.9. jsme zavítali na hřišě Lipovce. Do základní sestavy se po jednozápasové absenci postavili na kraje zálohy Marek Buc a Martin Mach, Michala Wagnera v útoku Tomáš Ulrych. Zápas jsme začali výborně. Po standardní situaci se po krásném centru Davida Presla hlavičkou na zadní tyči prosadil kapitán Jaroslav Richtr. Jen o chvíli později se po dalším brejku prosadil Tomáš Ulrych, který potom přidal ještě další branku. Vedení 3:0 nás možná trošku uspokojilo a další šance, které přicházely jsme trestuhodně zahazovali. trest přišel pět minut před koncem první půle, kdy se po ztrátě míče ve středu dostali domácí kolmicí do vápna a svoji šanci proměnili.
Do druhé půle jsme nastoupili s tím udržet vedení, popřípadě jej z brejků navýšit. Bohužel v 50. minutě přišel kontaktní gól, když nepříliš prudkou střelu nedokázal Marek Hledík zkrotit a skončila v síti. Od té doby jsme začali být nervózní, kombinace z první půle byla ta tam a když už přišla nějaká šance, naložili jsme s ní prachbídně. Dvacet minut před koncem navíc rozhodčí neodpískal jasnou penaltu v náš prospěch, když domácí hráč ve vápně kopl Tomáše Ulrycha do obličeje a ten kvůli krvavému zranění musel střídat.
Aby té smůly nebylo málo, tak v 90. minutě zahrával Lipovec standardku z poloviny hřiště, na velkém vápně jsme prohráli hlavičkový souboj, míč se dostal k domácímu hráči, který přízemní střelou vyrovnal na konečných 3:3.