Vítějte na oficiálních stránkách Rajhradského fotbalového klubu.

Aktuality

18.09.2014 09:40

Změna trenéra ˇAˇmužstva !!!

Z důvodu neuspokojivých výsledků "A" mužstva v prvních kolech podzimní části soutěže se vedení dohodlo s trenérem Lubomírem Burianem na ukončení angažmá. Na vlastní žádost se rozhodl skončit také vedoucí mužstva Radek Sláma.
Oběma bychom rádi poděkovali za práci, kterou pro náš klub vykonali a přejeme jim hodně štěstí a úspěchů jak ve sportovním, tak v osobním životě.

Novým trenérem byl jmenován pan Jaroslav Janošek, který se k mužstvu vrací po devítiměsíční odmlce. Přejeme mu hodně zdaru.

—————

18.09.2014 08:51

V dohrávce áčko prohrálo v Bořitově

Bořitov Muži "A" 2:1 (1:0)
Góly: Mach

Sestava: Rauscher - Kovář, Bábor, Wagner, Burian - Mach, Presl, Richtr, Reitoral, Ševčík - Buc
(Sedláček, Koláček, Srnec, Hledík)

Ve středu 17.9. jsme zajížděli k dohrávce 4. kola do Bořitova, kde se zápas v původním termínu nehrál kvůli bouřce a nezpůsobilému terénu.
Nutno podotknout, že terén byl i tentokrát velmi špatný, hřiště bylo podmáčené a již při pohledu bylo jasné, že nebude k vidění žádný pěkný kombinační fotbal.
Prvních dvacet minut jsme měli územní převahu, kopali jsme pár rohů, vyslali několik střel mimo bránu, ale nevytvořili jsme si žádnou tutovku. Poté jako bychom se snad zalekli, že můžeme vstřelit branku jsme přestali hrát, soupeř převzal iniciativu a po nákopu za obranu využil brejku na hranici ofsajdu - 1:0.
Do druhé půle jsme vstoupili také aktivně, ve 49. minutě utekl po pravé straně Ševčík, dal míč pod sebe, ale Adam Reitoral ve slibné pozici netrefil bránu. O pár minut později jsme zahrávali roh a ani nikým nehlídaný Jara Richtr nedokázal z voleje trefit branku svého bývalého klubu.
O pár minut se nám další akce již povedla. Tomáš Bábor prostrčil míč mezi obránci na novou posilu, Martina Macha, a ten dokázal z pravé strany obstřelit gólmana a srovnat na 1:1.
Bohužel jen o pět minut později jsme nedůsledně pokryli pravou stranu, domácí hráč se prosmýkl podél brankové čáry, nahrál pod sebe a kapitán domácích strhl dělovkou pod víko vedení na stranu Bořitova.
Do konce utkání jsme si kromě pár závarů v závěru již žádnou větší šanci nevytvořili, takže výsledek 2:1 pro Bořitov se nezměnil.