Sestava: Rauscher - Burian, Klíma, Havlík - Křivánek, Schabatka

Góly: Haňka

Sestava: Semerád - Císař, Barcal, Richtr, Polák - Reitoral, Beneš,
              Černý, Nekvapil, Neuhybel - Haňka
              (Pařil, Hledík)

V neděli 27.8. jsme zavítali na hřiště nováčka soutěže do Kozojídek, jenž k nám celkem přesvědčivě postoupil z OP Hodonín. Po dvou odehraných kolech jsme spolu s Kozojídkama měli jako jediní plný počet bodů a byl to tedy přímý souboj o čelo tabulky.
   Začátek utkání byl opatrný, ale více ze hry měli domácí, kteří se také dostali do vedení. Ve 24. minutě po centru z pravé strany doklepl míč do branky nikým nehlídaný domácí útočník. Vyrovnat se nám podařilo ve 35. minutě. Martin Neuhybel zatáhl míč po levé straně do vápna, kde byl faulovaný a následnou penaltu proměnil Standa Haňka.
   Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupili s touhou otočit vývoj utkání v náš prospěch. To se nám ale vůbec nepodařilo a naopak to byli domácí hráči, kteří byli aktivnější, do žádné vážnější šance nás nepustili a naopak dokázali využít své šance, po kterých postupně zvyšovali své vedení až na konečných 4:1.