Sestava: Rauscher - Burian, Klíma, Havlík - Klement, Schabatka

Góly: Haňka 2, Černý, Císař

Sestava: Semerád - Císař, Barcal, Polák, Derbl - Reitoral, Beneš,
              Černý, Nekvapil, Neuhybel - Haňka
              (Pařil, Kavan, Hledík)

V neděli 20.8. jsme zavítali k prvnímu venkovnímu utkání do nedalekých Nikolčic. Domácí, které před sezónou posílíl na trenérském postu známý Jaroslav Minařík a v poli Zdeněk Valnoha a Petr Poláček z Vojkovic, v prvním zápase podlehli Kozojídkám 3:1, takže toužili doma získat tři body.
   To dokázali hned v první minutě, když jsme po rohovém kopu na přední tyč neuhlídali domácího kapitána, který patičkou poslal Nikolčice do vedení. Zpět do hry nás poslal ve 22. minutě Zdeněk Černý, který vystihl nepovedenou přihrávku domácího obránce brankáři a uklidil míč do prázdné branky. Mohli jsme přidat ještě do poločasu i další branky, ale jak je již naším zvykem, nedokázali jsme při šancích a přečísleních zvolit správné řešení, proto se šlo do kabin za nerozhodného stavu.
   Ten vydržel do 57. minuty. To jsme rozehrávali přímý volný kop, na který si naběhl Dan Barcal, jehož nedovoleně stáhl k zemi bránící hráč a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Míč si vzal Standa Haňka a poslal nás do vedení, které o čtyři minuty ještě navýšil na rozdíl dvou branek. Také domácí několikrát ohrozili naši branku, ale všechny šance pochytal výborný Mira Semerád. A tak jsme to byli opět my, kdo v 80. minutě navýšil vedení. "Trestňák" Zdenka Černého na přední tyči usměrnil za záda gólmana Jirka Císař. Nikolčicím se ještě dvě minuty před koncem po tečované střele podařilo zkorigovat skóre na 4:2 z našeho pohledu, ale víc toho již nestihli, takže i ve druhém zápase se nám podařilo vybojovat vítězství.