Sestava: Hledík - Burian, Klíma, Křivánek - Klement, Řičica

Góly: Beneš 2, Černý, Knoflíček

Sestava: Semerád - Císař, Barcal, Richtr, Derbl - Reitoral, Beneš,
               Černý, Knoflíček, Neuhybel - Haňka
               (Nekvapil, Sedláček R., Hledík)

V sobotu 12.8. jsme nastoupili k prvnímu mistrovskému zápasu sezóny 2017/2018. Soupeřem nám byl celek Křepic, který jsme na jaře doma porazili 5:1.
  Začátek utkání se pro nás nevyvíjel dobře a hosté nám svým napadáním a rychlým přechodem do útoku dělali problém. Už v páté minutě se musel v brance vytáhnout Mira Semerád, který zlikvidoval samostatný únik. Ve 12. minutě jsme měli opět štěstí, když se hostujícímu hráči, jenž postupoval sám na bránu, zamotal na hranici velkého vápna míč pod nohy a nedokázal zakončit. Až tyto neproměněné šance soupeře nás trošku nakoply a začali jsme se také dostávat do hry. Ve 28. minutě z levé lajny posunul Standa Haňka míč na Lukáše Knoflíčka, který našel na penaltě volného Zděňka Černého a ten uklidil míč přesně k levé tyči. do poločasu jsme mohli přidal i další branky, ale nedařilo se nám správně řešit zakončení či přečíslení, do kterých jsme se často dostávali.
 Co se nám nedařilo v první půli se nám naštěstí povedlo z kraje té druhé. V 50. minutě proměnil své sólo Lukáš Knoflíček a v 52. a 53. minutě přidal po krásných centrech Adama Reitorala a Jirky Císaře dvě branky hlavou Jindra Beneš. Vysokým vedením jsme se ale poté nechali trošku ukolébat a hosté v 73. minutě snížili a minutu před koncem přidali ještě druhý gól. I přes tyto dvě kaňky jsou důležité tři body na úvod sezóny, i když je vidět, že máme stále na čem pracovat.