Katapult 21.6.2019

Legendární skupina Katapult ve složení Olda Říha, Andy Budka a Ondřej Timpl se po 3 letech opět představí v Rajhradě na open-air koncetu s názvem On tour 2019 "Zlatá kolekce"! Jejich písně – Vojín XY hlásí příchod, Smutná nevěsta, Já nesnídám sám nebo Hlupák váhá, zná snad každý posluchač napříč všemi věkovými kategoriemi. Katapult za svou dlouhou a úspěšnou historii odehrál přes 7000 koncertů, a dne 21. června 2019 se svou show přijíždí opět do areálu fotbalového hřiště RAFK v Rajhradě! Začátek koncertu je ve 20 hod, vstup do areálu je otevřen od 18hod. Koncert bude probíhat na velkém jevišti 10x8m se speciálními světelnými efekty a skvělým nazvučením, takže se určitě máte na co těšit. Cena vstupenek v předprodeji v síti Ticketportal je 300kč, na místě 350Kč. Prodejním místem Ticketportalu je v Rajhradě Cafe Benedictine, prodej vstupenek je možný pouze platbou "hotově" v době po-pá:10-18hod (v době mezi 11-14hod prosíme o trpělivost z důvodu podávání obědových menu), víkendy 10-15 hod, dále  v Židlochovicích Tipsport a ticíce dalších (stačí pouze přijít a koupit). Vstupenka se dá taky koupit z pohodlí domova přes hometicket - zaplatit kartou a vytisknout z mailu. Záleží pouze na Vás. Do areálu RAFK je zakázáno nosit vlastní nápoje a občerstevní.
V případě dotazů kontaktujte pověřeného člena výboru RAFK jako pořadatele p. Tomáše Bábora - 724 055 459, tbabor@seznam.cz
Srdečně zvou pořadatelé RAFK. Předprodej vstupenek již probíhá. Pozn. Vstupenky na Katapult neplatí jako vstupenka na Oslavy 100 let RAFK konající se v sobotu 22.6.2019 a naopak.
Pozvánka v MP3 přímo od Oldy: klikněte zde
Parkování - ulice Městečko bude uzavřeno! Parkujte na označených místech viz níže.