Vítějte na oficiálních stránkách Rajhradského fotbalového klubu.

Aktuality

13.09.2014 09:50

Zápasy áčka a žáků 14.9. odloženy

Oznamujeme, že Výkonný výbor JmKFS rozhodl o odložení všech mistrovských zápasů JmKFS plánovaných na víkend 13.-14.9.2014. Důvodem jsou intervence a žádosti oddílů ohledně velmi špatné kvality hracích ploch po vytrvalých deštích, které byly doloženy patřičnou dokumentací. Bohužel ani předpověď na víkend neslibuje zlepšení počasí. STK vyzývá všechny oddíly, aby se na náhradním termínu dohodly v co nejkratší době a dohody zaslaly na sekretariát. Dohody nebudou zpoplatněny.

—————

10.09.2014 08:05

Muži "B" - Opatovice 4:1

Muži "B" Opatovice 4:1 (3:1)
Góly: Sedláček 2, Srnec, Gáč M.

Sestava: Hledík - Sosnar L., Neugebauer, Havlík, Koláček, Vrána, Řičica, Srnec, Sedláček, Weiss, Gáč M.
(Kavan, Hrubý, Sklenář, Pařil, Klement, Herzán)

Ve středu 10.9. jsme po dvou odkladech konečně nastoupili v "derbíčku" proti Opatovicím. dle postavení obou mužstev v tabulce jsme byli "papírovým" favoritem, což se od začátku také potvrzovalo.
Klukům se dařila kombinační hra a neustále ohrožovali soupeřovu branku. Hlavně David Weiss byl střelecky při chuti, bohužel mohl jen děkovat záchytné síti a zídce za brankou, že nemusel balony lovit v Bodepanzeru.
Jak na to mu ukázal v rozmezí pár minut radek Sedláček, který ve 21.  minutě přízemní střelou na bližší tyč otevřel skóre zápasu. O pár minut později si znovu navedl míč z levé strany a křižnou střelou do šibenice nedal brankaři šanci - 2:0. Po akci našel centr Pavla Koláčka u zadní tyče Libora Srnce, který zvýšil na 3:0. Ještě do poločasu však hosté dokázali z rychlého brejku zkorigovat výsledek na 3:.
    Do druhého poločasu jsme nastoupili trošku vlažněji , čeho soupeř naštěstí nevyužil, naopak se dělovkou z pravé strany dokázal prosadit Milan Gáč. Za zmínku stojí ještě šance Davida Weisse, který sám před brankou  z malého vápna otestoval záchytnou síť i na druhé straně.
A jelikož jsme do konce zápasu nedokázali využít ani dalšáí ší šance, na skóre se už nic nezměnilo a tři body za výhru 4-1 zůstávají doma.