Město Rajhrad slaví 100 let RAFK

Fotbalový klub RAFK slaví letos 100 let výročí od svého založení. Není mnoho spolků v Jihomoravském kraji, které se mohou pochlubit takovou bohatou historií, proto jsme se tuto událost rozhodli ve spolupráci s městem Rajhrad pořádně oslavit.

Oslavy budou probíhat v sobotu 22.6.2019  a čeká nás opravdu pestrý program:

  • Od 9:00 fotbalové utkání přípravek
  • od 11:00 fotbalový turnaj mladších žáků
  • od 13:00 fotbalové utkání starších žáků proti dorostu
  • od 14:30 slavnostní zahájení oslav, moderuje Petr Holík z rádia Krokodýl
  • v 15:00 fotbalové utkání internacionálů RAFK proti osobnostem Československého lva
  • v 17:00 fotbalové utkání A mužstva RAFK proti osobnostem Československého lva
  • od 20 hod vystoupení hudební skupiny Queenie

(uvedené časy berte prosím jako orientační)

Československý lev je sdružení osobností sportu a kultury jak z Česka, tak i Slovenska. Jejich motto mluví za vše:“ To, co v minulosti naši politici rozdělili, my v současnosti přes show a sport spojujeme.“ V našem areálu tak přivítáme a v akci uvidíme bývalé a současné fotbalové a hokejové reprezentanty, herce a zpěváky. Momentálně máme přislíbenou účast takových osobností, jako jsou např. Jan Berger - vítěz OH 1980, Tomáš Vlasák - 3x zlatý na MS v hokeji, Martin Procházka - zlatý z Nagana, 4xMS, David Moravec - zlatý z Nagana,2x MS, František Štambacher - OH 1980 a ME 1976, Dušan Herda - ME 1976, Ladislav Jurkemik - ME 1976, Tomáš Skuhravý - 2.nejlepší střelec MS 1990, Jozef Stumpel - MS v hokeji za Slovensko, Katka Neumannová - zlatá z OH 2006, Petr Vondráček - herec, zpěvák, moderátor, Martin Severa - moderátor, Pavel Nový - herec, Mirek Šimůnek - herec, Mojmír Maděrič - herec, Jaroslav Sypal - herec, Leoš Noha - herec z Okresního přeboru, Václav Tittelbach - sportovní komentátor, Kateřina Kornová - herečka, Lukáš Pešek - Moto GP, Leo Gudas - bronzový na MS a OH, Radko Gudas - reprezentant hrající NHL, a další...(aktuální účast osobností budeme postupně doplňovat a aktualizovat). 

Myslíme samozřejmě i na děti, pro které připravujeme dětskou diskotéku s pohádkovými postavami pod taktovkou DJ'Fanatica, skákací hrad, malování na obličej,soutěže aj. atrakce. Tyto atrakce budou umístěni na tenisových kurtech.

Vrcholem oslav bude vystoupení skupiny Queenie. Quennie jsou jednou z nejúspěšnějších tribute kapel na světě. Můžeme se těšit na precizní ztvárnění legendy světového rocku živě v původních aranžích a tóninách.

Celá akce má navíc charitativní podtext.

Z důvodu komfortu a bezpečnosti všech hostů a návštěvníků, bude akce kapacitně omezena. Předprodej vstupenek bude probíhat přes ticketportal. Předprodej začíná 16.5.2019!!! www.ticketportal.cz/event/Mesto-Rajhrad-slavi-100-let-RAFK Cena v předprodeji bude za 150Kč, na místě za 200Kč (pokud nebude vyprodáno z předprodeje). Děti do 15ti let (do 14,99) a důchodci nad 65 let včetně mají vstup zdarma. Vstupenky na Oslavy 100. výročí RAFK neplatí na koncert Katapult 21.6.2019 a naopak. 

Prodejním místem Ticketportalu je v Rajhradě Cafe Benedictine, prodej vstupenek je možný pouze platbou "hotově" v době po-pá:10-18hod (v době mezi 11-14hod prosíme o trpělivost z důvodu podávání obědových menu), víkendy 10-15 hod.  

V případě dotazů kontaktujte pověřeného člena výboru RAFK jako pořadatele p. Tomáše Bábora - 724 055 459, tbabor@seznam.cz

Pozn. Petropavelská zábava zůstává beze změn, letos se koná 29.6.2019!!!