Góly: Sedláček 2, Srnec, Gáč M.

Sestava: Hledík - Sosnar L., Neugebauer, Havlík, Koláček, Vrána, Řičica, Srnec, Sedláček, Weiss, Gáč M.
(Kavan, Hrubý, Sklenář, Pařil, Klement, Herzán)

Ve středu 10.9. jsme po dvou odkladech konečně nastoupili v "derbíčku" proti Opatovicím. dle postavení obou mužstev v tabulce jsme byli "papírovým" favoritem, což se od začátku také potvrzovalo.
Klukům se dařila kombinační hra a neustále ohrožovali soupeřovu branku. Hlavně David Weiss byl střelecky při chuti, bohužel mohl jen děkovat záchytné síti a zídce za brankou, že nemusel balony lovit v Bodepanzeru.
Jak na to mu ukázal v rozmezí pár minut radek Sedláček, který ve 21.  minutě přízemní střelou na bližší tyč otevřel skóre zápasu. O pár minut později si znovu navedl míč z levé strany a křižnou střelou do šibenice nedal brankaři šanci - 2:0. Po akci našel centr Pavla Koláčka u zadní tyče Libora Srnce, který zvýšil na 3:0. Ještě do poločasu však hosté dokázali z rychlého brejku zkorigovat výsledek na 3:.
    Do druhého poločasu jsme nastoupili trošku vlažněji , čeho soupeř naštěstí nevyužil, naopak se dělovkou z pravé strany dokázal prosadit Milan Gáč. Za zmínku stojí ještě šance Davida Weisse, který sám před brankou  z malého vápna otestoval záchytnou síť i na druhé straně.
A jelikož jsme do konce zápasu nedokázali využít ani dalšáí ší šance, na skóre se už nic nezměnilo a tři body za výhru 4-1 zůstávají doma.