ne 14.09. 09:00 Rosice Žáci starší !!! odloženo !!!
ne 14.09. 10:45 Rosice Žáci mladší !!! odloženo !!!
ne 14.09. 10:30 Ořechov "A" Přípravka starší "B" !!! odloženo !!!
ne 14.09. 13:45 Kupařovice Dorost !!! odloženo !!!
ne 14.09. 16:00 Tasovice "B" Muži "A" !!! odloženo !!!

Muži "B" Dolní Kounice 5:4 (2:2)
Góly: Gáč M. 2, Vrána 2, Sedláček

Sestava: Hledík - Hrubý, Neugebauer, Havlík, Koláček, Klement, Řičica, Srnec, Weiss, Sedláček, Gáč M.
(Kavan, Vrána, Sklenář, Kubík, Pařil, Sosnar L. Herzán)

V pěkném nedělním odpoledni k nám zavítal nováček soutěže - tým Dolních Kounic, který postoupil ze 4. třídy. Jeho poslední výsledky, prohry 0:6 s Pozořicemi a 0:4 s Měnínem "B" jako by našim hráčům dali pocit, že se nemůže nic stát. Opak byl ale pravdou. Běžela teprve 5. minuta, když se ve vápně uvolnil hostující utočník, jeho střelu brankář vyrazil před sebe, kde stál druhý hráč hostů, jenž neměl problém dorážku umístit do brány.
    Poté jsme Kounice doslova zamkli na jejich polovině, ale nebyli jsme schopni své šance proměnit. To změnil po pěkné kombinační akci ve 23. minutě Milan Gáč, který svou střelu otřel o vzdálenější tyč - vyrovnáno 1:1.
    Za sedm minut při chuti hrající Milan svoji druhou brankou otočil skóre zápasu na 2-1 v náš prospěch.
    Ve 37. minutě bylo vyrovnáno. Po zbytečném faulu na rohu velkého vápna zahrávali Kounice standardní situaci. Střílený centr na malém vápně tečoval hlavou Milan Gáč tak nešťastně, že si připsal třetí gól - tentokráte bohužel vlastní
     Jelikož jsme byli celý první poločas lepším týmem, do druhé půle jsme nastoupili s tím, že musíme hrát trpělivě a šance a góly přijdou. Jeden takový přišel již po třech minutách. Obrana nedokázala odkoupnout míč z vlastní šestnácky, který vypích útočník hostí, nahrál na vzdálenější tyči neobsazenému spoluhráči, pro kterého už nebyl problém dát branku.
    Jako blesk z čistého nebe přišel v 74. minutě gól na 2:4, když po ztrátě míče na polovině hřiště hosté po brejku skórovali.
    V tuto chvíli by si na vítězství farmy asi nikdo nevsadil. Trenér ale zareagoval bleskovým střídáním. Na hřiště poslal Laďě Sosnara a Honzu Vránu a tento tah se vyplatil.
    Běžela 80. minuta , když dlouhý aut Ladě Sosnara umístil hlavou do brány právě Honza Vrána, který o tři minuty později dokonce srovnal na 4:4.
    Farma se ale nechtěla smířit s jedním bodem a tak nepolevovala v útoku. Na světelné tabuli svítila 78. minuta (ve skutečnosti 88., jelikož někdo chtěl asi zmást rozhodčího a dát nám více času na obrat, tak na deset minut stopnul časomíru :) ), když hostující hráč neohrabaně zahrál rukou ve vlastním pokutovém území a rozhodčímu nezbylo nic jiného než písknout penaltu. K ní se postavil Radek Sedláček a za mohutného povzbuzování svého fanklubu ji zkušeně proměnil - 5:4.
    Tímto výsledkem také zápas skončil a nezbývá než poděkovat klukům za bojovnost v závěru zápasu a za to, že i když deset minut před koncem prohrávali o dva góly, tak nesklopili hlavy a dokázali vývoj otočit.