Áčko veze senzační výhru z Líšně

18.05.2015 11:29
Líšeň "B" Muži "A" 1:2 (1:1)

Góly: Richtr, Podaný

Sestava: Rauscher - Vintrlík, Císař, Neuhybel, Haňka - Klika,
              Podaný, Buc, Nekvapil - Ulrych, Richtr
              (Reitoral, Sedláček)

 


      Domácí celek na jaře podává nevyrovnané výkony. Na Boskovice, se kterými bojuje o postup, začíná nabírat ztrátu. Ovšem Rajhrad neměl být vážnou překážkou. Ten v minulém kole prohrál souboj o všechno s Lipovcem a je smířen s pádem o soutěž níže.
    Hosté, kteří si do Líšně určitě nepřijeli pro tři body, překvapili hned v úvodu utkání, když se na brankáře domácích řítil zcela sám hostující Michael Klika, ale bránu minul. Domácí nepůsobili jako tým, který bojuje o postup do KP. Ve hře měli mnoho nepřesných nahrávek a také těsné napadání hostů jim dělalo problém. Přesto se domácí dostali do vedení, když se v 19. minutě se po rohu trefil Marek Široký. Hosté hrozili především ze standardních situací. Po rohovém kopu a následném závaru před brankou domácích se hlavou trefil ve 29 minutě Jaroslav Richtr a srovnal skóre.  Po obdržené brance domácí zvýšili svoji aktivitu. Snažili se náběhy po křídlech výsledek zvrátit na svoji stranu. Do poločasu však bez jediné vyložené příležitosti. Do kabin se šlo za stavu 1:1.
     V druhé části hry se očekával nápor domácích, který se však nekonal.  Hra se přelévala bez větších šancí až do 79. minuty, kdy hostující Podaný po samostatném úniku zvýšil na 2:1. Ani tato branka nevyburcovala domácí hráče k větší aktivitě a o náporu nebyla ani zmínka. Naopak to byli hosté, kteří si vytvořili ještě dvě šance, ale nedokázali je proměnit. Na překvapivém vítězství Rajhradu se tak nic nezměnilo.

zdroj: www.fotbalunas.cz

 

—————

Zpět