Sestava: Rauscher - Sosnar, Pařil, Janošek - Ševčík, Getos, Palát
              Antonczyk, Řičica - Matoušek, Gáč M.
              (Koláček, Havlík, Hausner, Buc A., Mixa)

OFICIÁLNÍ ZÁPIS ZDE

V sobotu 22.8. zavítalo naše Béčko na hřistě Přísnotic. Sestava oproti minulému zápasu doznala z důvodu absencí pár změn, hlavně v obraně, kde chyběl Možný a Neugebauer, naopak zahrát si šel trenér Áčka Jara Janošek.
  Přísnotice byly v prvním poločase aktivnější a vytvořili si i několik gólových příležitostí, které ovšem spolehlivě zlikvidoval dobře chytající Lukáš Rauscher.
  To co se domácím nepodařilo v prvním poločase se jim podařilo po třech minutách toho druhého, kdy se dostali do vedení. Navíc jen o šest minut později přidali druhou branku. Kluci však nic nezabalili a v 77. minutě se podařilo snížit zásluhou brejku Getose, jenž křižnou střelou překonal domácího brankaře. V 82. minutě se do stejné situace dostal Marek Antonczyk, který přeloboval brankáře a srovnal na 2:2. Dokonce jsme si mohli odvézt všechny body, když v poslední minutě domácí gólman z odkopu trefil na vápně stojícího Miru Hausnera, který bohužel zvolil zbrklé řešení a netrefil odkrytou branku.