Góly: Reitoral

Sestava: Rauscher - Buc, Richtr, Císař, Neuhybel - Klika, Ulrych,
              Haňka, Nekvapil, Reitoral - Sedláček
              (Koláček, Polák, Hledík)

Utkání dvou posledních celků tabulky. Domácíé hráli o jisřkičku naděje na záchranu. Hosté o reálnou možnost bít se o záchranu. Body potřebovali oba. Lipivec snad více, neboť má k záchraně mnohem blíže než domácí.
  Utkání začalo za vydatného deště. Ten jakoby odplavil veškeré naděje domácích  na bodový zisk. Hosté byli mnohem aktivnější a přímočařejší. Na domácích byla znát až přílišná nervozita. Ve 29 minutě zhasly veškeré naděje domácích, to se trefil Miroslav Sedlák a odstartoval svoji gólovou parádu. V 38 minutě přidal další branku a poločasové skóre 0:2 bylo pro domácí až velké sousto.
  Když se v úvodu druhé části trefil opět Miroslav Sedlák, tak již nebylo co řešit. Hosté jednoznačně ovládli hru a na domácí padl zmar. Ve zbytku zápasu se ještě trefil jednou Sedlák a Keprt a za domácí snižoval Reitoral. Touto porážkou je osud RAFKY zpečetěn. Již jen pouhá teorie mluví o záchraně, ale to by za soupeře nesměli mít první dva celky tabulky.