Derby ovládly Rajhradice

07.09.2015 11:48
Rajhradice Muži "A" 3:1 (2:0)
Góly: Reitoral

Sestava: Hledík - Polák, Císař, Knoflíček, Neuhybel - Ulrych, Reitoral
              Haňka, Podaný, Nekvapil - Klika
              (Sedláček, Matoušek, Pelán, Rauscher)

OFICIÁLNÍ ZÁPIS ZDE  V sobotu 5.9. jsme nastoupili k derby na hřišti sousedních Rajhradic. Na tento zápas se chystala početná skupina jak domácích i hostujících fanoušků, tak i diváků zcela nestranných, kteří došli pouze ze zvědavosti.
  Utkání začalo naší mírnou převahou a brankář domácích musel hned v první minutě vyrazit střelu M. Kliky po průniku z pravé strany. Poté se do šance dostali i domácí, když Hledík vyrazil střelu po zahrané standardní situaci.
  První branka utkání tak padla až ve 27. minutě, kdy si šel Hledík z brány, špatně se domluvil se stoperem Knoflíčkem, který míč hlavou přizvednul a domácí Šindelek již neměl problém doklepnout míč do prázdné branky, O dvě minuty později se Rajhradice dostaly do dvoubrankového vedení, když domácí záložník obešel špatně vyběhnutého Hledíka, nacentroval míč před branku a Firych hlavičkou zvýšil na 2:0. V poslední minutě prvního poločasu jsme mohli snížit, když se do zakončení dostal Tomáš Podaný, kterého však brankář vychytal.
  Do druhé půle jsme nastoupili se snahou otočit výsledek v náš prospěch, k čemuž jsme byli blíže od 59. minuty, kdy se napřáhl Adam Reitoral a krásnou ranou pod břevno snížil na 2:1. V 79. minutě však domácí po standardce opět odskočili na rozdíl dvou branek. Dlouhý nakopnutý míč Hledík podběhl a poté jej dokázal vyrazit pouze na tyč, od které se odrazil k domácím kteří jej nadvakrát dokázali dopravit do branky.
  Jelikož do konce zápasu už žádný gól nepadl skončilo utákní výsledkem 3:1 pro domácí.
Děkujeme fanouškům, za skvělou atmosféru, kterou vytvořili a budeme se snažit odčinit prohru hned v dalším zápase proti mužstvu horních Heršpic.

 

—————

Zpět