Sestava: Rauscher - Burian, Knoflíček, Bábor, Kovář - Reitoral,
Richtr, Presl, Štůrala - Polák, Ulrych
(Zajíc, Čermák, Getos)

Zápas očima Tomáše Bábora
    Ve II. kole nás čekalo první utkání hrané venku v Miroslavi. Trenér               Burian musel oproti prvnímu utkání pozměnit sestavu, protože z           pracovních důvodů s námi neodcestovali obránci Wagner, Neuhybel a     Buc. Do prvního poločasu jsme vstoupili až příliš bojácně, nedařila se         rozehrávka a soupeř nás tlačil na naší polovině,což vyústilo v               inkasovanou branku od Pelecha po pěkné akci zkušeného Kruly.               Stav 1:0 pro domácí vydržel až do konce prvního poločasu.
    Do druhé půle jsme však nastoupili jako vyměnění a zpřesněná     kombinační hra začala dělat domácím problémy. To okořenil svou první     brankou za RAFK Tomáš Ulrych, který v 76. minutě vyrovnalskóre na     konečných 1:1. V nastaveném čase jsme mohli remízový zápas otočit k     získání tří bodů, avšak po skrumáži ve vápně a následném rohovém     kopu jsme jen těsně minuli bránu.