Áčko doma prohrálo s Kunštátem

20.09.2014 18:03
Muži "A" Kunštát 1:2 (0:1) 
Góly: Sedláček

Sestava: Hledík - Polák, Bábor, Knoflíček, Burian - Mach, Presl,                            Richtr, Reitoral, Buc - Wagner
               (Sedláček, Sklenář, Srnec, Kovář)


V sobotu 20.9. jsme v 7. kole I.A třídy JmKFS přivítali tým Kunštátu. Oproti Bořitovu jsme nastoupili s trošku pozměněnou sestavou oproti středečnímu zápasu v Bořitově. V bráně nastoupil Marek Hledík, jelikož se v minulém zápase zranil Lukáš Ruscher, jenž má obražené prsty, naopak po zranění již mohli naskočit do hry Lukáš Knoflíček a Michal Polák.
Michal nastoupil na pozici pravého obránce, Lukáš na stoperovi, odkud se na hrot útoku překvapivě postavil Michal Wagner.
V osmé minutě jsme nezachytili dlouhý nákop po pravé straně, hostující útočník přesprintoval Michala Poláka a střelou na vzdálenejší tyč poslal Kunštát do vedení. Poté jsme převzali iniciativu my, soupeře k ničemu nepustili a po kombinaci jsme se dostávali do šancí, ve kterých jsme ale bohužel trefovali jen hostujícího brankáře nebo ochranou síť za brankou.
Poločas tedy skončil výsledkem 0:1.
Do druhé půle jsme chtěli nastoupit aktivě, ale již po osmi minutách jsme prohrávali o dvě branky, když jsme nejdříve prohráli hlavičkový souboj na pravé straně, po centru nepokryli zadní tyč a hosté hlavou svůj náskok zvýšili. to bylo z jejich strany vše, jelikož od té chvíle jsme je téměř nepouštěli k míči, jen jsme svůj drtivý tlak nedokázali zužitkovat gólem. To se podařilo v 76. minutě, kdy Jara Richtr obětavě ve skluzu píchl míč Radkovi Sedláčkovi, který křižnou střelou po zemi nedal brankáři šanci. Soupeř ještě více znervózněl, náš tlak ještě narostl, ale druhý gól jsme již přidat nedokázali.

Chtěli bychom ještě poděkovat fanouškům, že i přes prohru náš výkon ocenili potleskem a doufáme, že příště dobrý výkon konečně přetavíme ve tři body.     

 

—————

Zpět