Mikulov - RAFK Rajhrad A ... 2:1 (1:1)

25.05.2011 14:45

sestava: Franzberger, Fiala L., Máša, Knebl, Derbl, Koutný, Neuhýbel, Horváth, Haňka, Kalvoda, Fiala A.; náhradníci: Sedláček R., Janošek, Polák

    V neděli 22. května nás čekalo dopolední fotbalové utkání v Mikulově. Po vcelku nevydařeném minulém utkání jsme nastoupili s předsevzetím napravit si reputaci. I když domácí hráči měli několik bezbodových zápasů, určitě patří mezi ty lepší co se týče herní stránky, navíc mají slibný mladý tým. Už ve 3. minutě, kdy domácí zahrávali dva rohové kopy po sobě, musel František vleže stěží jednou rukou vyrážet míč mimo svoji bránu. Pak se hra celkem uklidnila a naši hráči přebírali šance na svoje kopačky, když ve 14. minutě Haňka chytrou nahrávkou našel našeho nejlepšího střelce Kalvodu a ten poslal míč okolo brankáře do domácí sítě – 0:1. I nadále jsme měli šance v podání A. Fialy, který místo toho, aby přehodil osamoceného protihráče, vystřelil a míč trefil přímo do něj. Ve 34. minutě domácí zaútočili a po hrubé chybě naší obrany skórovali – 1:1. Další šanci měli naši hráči ve 35. minutě, kdy zraněného A. Fialu vystřídal Radek Sedláček, který v souhře s Martinem Kalvodou zahrozil před domácí bránou, avšak bez konečného efektu. Střelecká muška se vytratila.

    Do druhého poločasu jsme nastoupili beze změn a pokračovali v mírném tlaku, kde jsme si vytvářeli vcelku slibné akce. Ke vší smůle však žádná nevedla ke změně skóre. Zklamáním bylo i v 52. minutě, kdy Martin Neuhýbel nastřelil břevno. K dalšímu střídání došlo v 73. minutě, kdy velmi pracovitého Koutného vystřídal Janošek. Jarek Janošek se zapojil do hry velmi aktivně a hned poslal jednu nádhernou přihrávku do volného prostoru, kde se jí ujal Radek Sedláček, opřel se do míče a jeho střela jen těsně minula bránu domácích. Jarkovi se bohužel záhy
ozvalo zranění a tak místo něj nastoupil uzdravující se Michal Polák. V 89. minutě jsme dostáli pořekadlu „nedáš – dostaneš“ a tak domácí mladíci zvýšili své šance na výhru na konečný výsledek 2:1.

    Dále nechám hodnocení zápasu na našich fanoušcích, kteří se tohoto utkání zúčastnili, děkujeme za podporu. V sobotu 4. 6. jedeme hrát do Miroslavi, začátek utkání je v 16:30 hodin, odjezd autobusu od areálu RAFK ve 14:30. Budeme rádi, když nás opět přijdete povzbudit!

Radek Sláma, vedoucí mužstva

—————

Zpět