RAFK Rajhrad "B" - FK 1932 Hrušovany u Brna ... 9:0 (6:0)

15.08.2011 17:07

góly: Gáč 4, Fiala 3, Sedláček, Buc

B mužstvo taktéž zahájilo novou sezónu, a to zápasem v domácím prostředí proti Hrušovanům. Samozřejmě jsme chtěli do sezóny vstoupit vítězně, i když letní příprava  z hlediska docházky nebyla úplně dle představ trenérů. Avšak vypadá to, že B mužstvo získává novou roli. Z důvodu širokého kádru A mužstva budou hráči, kteří nezasáhnou do hry, automaticky chodit s B mužstvem. To platilo i v tomto zápase, kdy se na soupisce objevili hned 4 hráči. Jejich kvalita byla na hřišti velmi znát, do poločasu jsme totiž vedli již 6:0, po změně stran přidali ještě 3 branky a po 90ti minutách byl stav ukazatele 9:0. O branky se postarali Gáč 4x, Fiala 3x, Buc, Sedláček. Jak již napovídá výsledek, hru jsme naprosto kontrolovali, přijdou však zápasy těžší, které nás dozajista prověří. Trenéři museli před zápasem řešit také skutečnost, že na zápas došlo 18 kluků!!! Přičemž do hry mohlo i se střídáním zasáhnout pouze 14. Jsou to takové přijemné nepříjemné věci, avšak nastolili jsme jasná pravidla v tom, že si zaslouží hrát především ti, kteří pravidelně trénují a odevzdávají při tom maximum. Další utkání, tentokráte venku sehrajeme v neděli proti nepřijemným Viničným Šumicím. Snad náš brankostroj bude i nadále pokračovat.