Sokol Viničné Šumice – RAFK Rajhrad "B" ... 3:3 (1:1)

25.08.2011 21:08

V prvním podzimním utkání hraném venku naše farma navštívila nepříjemné mužstvo z Viničných Šumic. Minulý ročník náš soupeř obsadil 3. místo v tabulce, takže jsme nečekali zrovna lehké utkání i přes to, že jsme byli opět posíleni o kluky z A-mužstva, navíc, když v Šumicích hraje pár kluků, kteří se neprosadili v Rousínově. Většinu zápasu jsme však udávali tempo a snažili se hrát kombinační fotbal, který se ukázal ne příliš šťastným řešením, neboť hřiště v Šumicích připomínalo spíše nerovnou betonovou příjezdovou cestu, které rozhodně naší hře po zemi nepřálo. První gól jsme však dostali po naší hrubce, kdy zkušený Neugebauer uviděl bílé štulpny a nahrál našemu stoperovi dozadu. Ovšem podobnou barvu štulpen měl i soupeř... 1:0. Trochu nešťastný gól, ale navíc bleděmodré dresy soupeře a naše bílé se doopravdy pletly. Naštěstí netrvalo dlouho a Pavel Koláček srovnal na 1:1. Tímto výsledkem skončil i první poločas. Po změně stran se nám v úvodu podařil vsítit další gól opět Pavlem Koláčkem. Toto těsné vědení jsme chtěli udržet, avšak po dvou rychlých brejcích v rozmezí 5ti minut jsme vedení ztratili a prohrávali 3:2. Rozhodně jsme zde nechtěli prohrát a vrhli se do útoku, což se také vyplatilo, když posila z A mužstva Polák prostřelil vše, co mu bránilo vcestě do sítě – 3:3. I nadále jsme cítili šanci, ovšem i přes velký tlak se nám gól již nepodařilo vstřelit. I přes remízu si však bodu velmi ceníme, neboť v Šumicích soupeři příliš nevyhrávají. Navíc i domácí fanoušci již od 85. minuty pořvávali na rozhodčího, ať písne konec. Další zápas sehrajeme v neděli 28.9. na domácím hřišti od 16:30 proti silné Tvarožné, tak se budeme těšit na vaši podporu.

Tomáš Bábor

Sestava: Kadlec (45. min. Hledík) – Klement, Kadlec K. (55. min. Klimek), Havlík, Neugebauer – Koláček, Koutný, Pokorný, Neuhybel – Polák, Gáč