so 20.09. 16:00 Muži "A" Kunštát   1:2   (0:1)
ne 21.09. 09:00 Žáci starší Újezd u Brna 10:3
ne 21.09. 10:45 Žáci mladší Újezd u Brna 10:3

Mokrá Muži "B" 4:1 (1:1)
Góly: Srnec

Sestava: Hledík - Sosnar L., Neugebauer, Havlík, Klement, Hrubý, Koláček, Řičica, Srnec, Weiss, Gáč M.
(Kavan, Hrubý, Sklenář, Pařil, Sedláček)

V sobotu 13.9. jsme zajížděli na hřiště Mokré. Jelikož kvůli nepříznivému počasí byly zrušeny všechny zápasy jihomoravských přeborů a okresní svaz nechal schválení hrací plochy na rozhodčích, čekali jsme, jestli vůbec nastoupíme. Hřiště ale bylo i po vytrvalých deštích posledních dní zcela regulérní a dobře připravené, zápas se tudíž mohl odehrát.
    Před zápasem trenér upozorňoval na nebezpečné centry soupeře. O pravdivosti jeho slov nás domácí přesvědčili již v 9. minutě, kdy jsme na zadní tyči nechali tři volné hráče a jeden z nich hlavou otevřel skóre zápasu.
    Poté se hra vyrovnala a z nepovedeného centru Libora Srnce, který si brankář domácích nešikovně srazil do branky jsme vyrovnali na 1:1.
    do druhé půle jsme nastoupili s tím hlavně neinkasovat, ale míč v naší síti skončil hned po třech minutách hry. Odražený míč se ve vápně dostal k volnému útočníkovi, který strhl vedení opět na stranu Mokré.
    Naše hra se po inkasované brance začala rozpadat, vázla nám kombinace a soupeř chodil do rychlých protiútoků z nichž dokázal ještě dva využít.